4,465
edits
mNo edit summary |
(Added Melee @ The Made Warm Up) |
||
Line 55: | Line 55: | ||
|- | |- | ||
|[https://smash.gg/tournament/stb-presents-big-3-the-big-lebowski/events/melee-singles-1/overview BIG 3 - The BIG Lebowski]||January 4th, 2020||1st||1st||Holiday | |[https://smash.gg/tournament/stb-presents-big-3-the-big-lebowski/events/melee-singles-1/overview BIG 3 - The BIG Lebowski]||January 4th, 2020||1st||1st||Holiday | ||
|- | |||
|[https://smash.gg/tournament/melee-the-made-the-warm-up/events/made-remix-singles/brackets/734266/1181839 Melee @ The Made: The Warm Up]||January 23rd, 2020||5th||—||— | |||
|} | |} | ||
edits