71,099
edits
Line 99: | Line 99: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Poilon Arena 4}}||November 19th, 2020||17th||—||— | |{{Trn|Poilon Arena 4}}||November 19th, 2020||17th||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|Valhalla Online}}||January 30th-31st, 2021||5th||—||— | |||
|} | |} | ||