71,255
edits
Line 95: | Line 95: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Poilon Arena 2}}||November 5th, 2020||17th (DQ)||—||— | |{{Trn|Poilon Arena 2}}||November 5th, 2020||17th (DQ)||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|Poilon Arena 3}}||November 12th, 2020||17th||—||— | |||
|- | |- | ||
|{{Trn|5 Days of Melee}}||December 14th-15th, 2020||5th||—||— | |{{Trn|5 Days of Melee}}||December 14th-15th, 2020||5th||—||— |