5,137
edits
mNo edit summary |
JustaSamsher (talk | contribs) |
||
Line 78: | Line 78: | ||
|- | |- | ||
|[[2GGC: Greninja Saga]]||May 20th, 2017||25th||9th||JK | |[[2GGC: Greninja Saga]]||May 20th, 2017||25th||9th||JK | ||
|- | |||
|[[2GGC: Nairo Saga]]||June 10th-11th, 2017||33rd||17th||JK | |||
|} | |} | ||
edits