34,323
edits
Tag: Mobile edit |
Tag: Mobile edit |
||
Line 68: | Line 68: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Voyage Qualifier 2}}||May 3rd, 2020||9th||—||— | |{{Trn|Voyage Qualifier 2}}||May 3rd, 2020||9th||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|Smash Ultimate Online Challenge Finals 3}}||September 5th, 2020||3rd||—||— | |||
|} | |} | ||