71,096
edits
Line 395: | Line 395: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|DAWN 9}}||November 6th, 2022||1st||—||— | |{{Trn|DAWN 9}}||November 6th, 2022||1st||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|Ultimate Fighting Arena 2022}}||November 11th-13th, 2022||3rd||—||— | |||
|} | |} | ||