32,956
edits
mNo edit summary Tag: Mobile edit |
Tag: Mobile edit |
||
Line 250: | Line 250: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|EVO Japan 2020}}||January 24th-26th, 2020||193rd||—||— | |{{Trn|EVO Japan 2020}}||January 24th-26th, 2020||193rd||—||— | ||
|- | |||
|[https://smash.gg/tournament/23-5/event/sp/overview Kurobra 23]||November 7th, 2020||33rd||—||— | |||
|} | |} | ||
edits