71,107
edits
Line 213: | Line 213: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|GENESIS X|g=SSBU}}||February 16th-18th, 2024||65th / 1,506||—||— | |{{Trn|GENESIS X|g=SSBU}}||February 16th-18th, 2024||65th / 1,506||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|LVL UP EXPO 2024|g=SSBU}}||April 26th-28th, 2024||25th / 374||9th / 63||{{Sm|Monte}} | |||
|} | |} | ||