71,157
edits
(→Trivia) |
m (→{{forwiiu}}) |
||
Line 122: | Line 122: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Deflagration}}||February 2nd-4th, 2018||3rd||9th||Homika | |{{Trn|Deflagration}}||February 2nd-4th, 2018||3rd||9th||Homika | ||
|- | |||
|{{Trn|Smash Valley 2018}}||May 18th-21st, 2018||5th||2nd||Homika | |||
|} | |} | ||