32,538
edits
mNo edit summary |
Tag: Mobile edit |
||
Line 125: | Line 125: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Smash Contest: DoKomi 2021}}||August 7th-8th, 2021||7th||7th||{{Sm|Ogey}} | |{{Trn|Smash Contest: DoKomi 2021}}||August 7th-8th, 2021||7th||7th||{{Sm|Ogey}} | ||
|- | |||
|{{Trn|DATEV Ultimate Series - Prelude 5}}||August 21st, 2021||17th||5th||{{Sm|Karpador64}} | |||
|} | |} | ||
edits