57,327
edits
m (→{{forwiiu}}) Tag: Mobile edit |
m (Text replacement - " *\| *skill[^\n\|=]*=[^\n]+\n" to "") |
||
(14 intermediate revisions by 3 users not shown) | |||
Line 4: | Line 4: | ||
|image = | |image = | ||
|mainssbu = Wario | |mainssbu = Wario | ||
|realname = | |realname = | ||
|location = Japan | |location = Japan | ||
Line 17: | Line 16: | ||
!Tournament!!Date!!1v1 Placement!!2v2 Placement!!Partner | !Tournament!!Date!!1v1 Placement!!2v2 Placement!!Partner | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Hirosuma | |{{Trn|Hirosuma 5|g=SSB4}}||September 18th, 2016||33rd||—||— | ||
|- | |- | ||
|{{Trn| | |{{Trn|Hirosuma 6|g=SSB4}}||June 3rd, 2017||33rd||—||— | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Hirosuma | |{{Trn|Hirosuma 7|g=SSB4}}||September 2nd, 2017||17th||—||— | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Hirosuma Final}}||November 10th, 2018||5th||—||— | |{{Trn|Hirosuma 8|g=SSB4}}||November 4th, 2017||9th||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|Hirosuma 9|g=SSB4}}||February 25th, 2018||17th||—||— | |||
|- | |||
|{{Trn|Hirosuma Revolution 2|g=SSB4}}||June 24th, 2018||33rd||—||— | |||
|- | |||
|{{Trn|Hirosuma 10|g=SSB4}}||September 1st, 2018||33rd||—||— | |||
|- | |||
|{{Trn|Shulla-bra Final|g=SSB4}}||September 28th, 2018||49th||—||— | |||
|- | |||
|{{Trn|Hirosuma Final|g=SSB4}}||November 10th, 2018||5th||—||— | |||
|} | |} | ||
Line 32: | Line 41: | ||
|[https://challonge.com/HirosumaSP_Pre Hirosuma SP #Pre]||December 9th, 2018||9th||—||— | |[https://challonge.com/HirosumaSP_Pre Hirosuma SP #Pre]||December 9th, 2018||9th||—||— | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Hirosuma 12}}||February 9th, 2019||13th||—||— | |{{Trn|Hirosuma 12|g=SSBU}}||February 9th, 2019||13th||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|Hirosuma 13|g=SSBU}}||March 23rd, 2019||17th||—||— | |||
|- | |||
|{{Trn|Shulla-bra SP 4|g=SSBU}}||June 8th, 2019||33rd||—||— | |||
|- | |||
|{{Trn|Suma x Puyo Carnival|g=SSBU}}||June 29th, 2019||7th||—||— | |||
|- | |||
|{{Trn|Hirosuma Revolution 3|g=SSBU}}||October 20th, 2019||9th||—||— | |||
|- | |||
|{{Trn|EVO Japan 2020|g=SSBU}}||January 24th-26th, 2020||257th||—||— | |||
|- | |- | ||
|{{Trn|Hirosuma | |{{Trn|Hirosuma Revolution 4|g=SSBU}}||May 6th-8th, 2022||13th||—||— | ||
|- | |- | ||
|{{Trn| | |{{Trn|Hirosuma 20|g=SSBU}}||July 2nd, 2022||25th||—||— | ||
|- | |- | ||
|{{Trn| | |{{Trn|Hirosuma 22|g=SSBU}}||October 1st, 2022||33rd||—||— | ||
|- | |- | ||
|{{Trn| | |{{Trn|Okasuma SP 11|g=SSBU}}||February 18th, 2023||65th||—||— | ||
|- | |- | ||
|{{Trn| | |{{Trn|Hirosuma 25|g=SSBU}}||February 26th, 2023||25th||—||— | ||
|} | |} | ||
Line 50: | Line 69: | ||
[[Category:Chūgoku smashers]] | [[Category:Chūgoku smashers]] | ||
[[Category:Wario | [[Category:Wario players (SSBU)]] |