34,328
edits
(New Page: {{Infobox Smasher | name = エミー | alias = 桃子 | alias2 = ccemi | mainssbu = Peach | mainssb4 = Peach | skillssb4 = Professional | skillssbu = Professional | rankingssbu = Hon...) Tag: Mobile edit |
Tag: Mobile edit |
||
Line 54: | Line 54: | ||
|- | |- | ||
|[https://smash.gg/tournament/hksbc-monthly-tournament-for-july/events/hksbc-anniversary-single/brackets HKSBC Monthly Tournament for July]||July 27th, 2019||5th||—||— | |[https://smash.gg/tournament/hksbc-monthly-tournament-for-july/events/hksbc-anniversary-single/brackets HKSBC Monthly Tournament for July]||July 27th, 2019||5th||—||— | ||
|- | |||
|[https://smash.gg/tournament/hksbc-monthly-tournament-for-august/events/hksbc-monthly-single/brackets/645198/1059407/ HKSBC Monthly Tournament for August]||August 31st, 2019||3rd||—||— | |||
|} | |} | ||