71,038
edits
Line 150: | Line 150: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Player's Ball Ultimate}}||November 23rd, 2019||4th||—||— | |{{Trn|Player's Ball Ultimate}}||November 23rd, 2019||4th||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|2GG: Kongo Saga}}||December 7th-8th, 2019||129th||—||— | |||
|} | |} | ||