32,947
edits
Line 43: | Line 43: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Relax & Smash at GeekFest Cancún}}||June 3rd-5th, 2022||17th||7th||{{Sm|7 Mun}} | |{{Trn|Relax & Smash at GeekFest Cancún}}||June 3rd-5th, 2022||17th||7th||{{Sm|7 Mun}} | ||
|- | |||
|{{Trn|Warlock Fighters 5° Anniversary}}||November 12th-13th, 2022||25th||17th||{{Sm|Law}} | |||
|} | |} | ||
edits