1,117
edits
m (→2023) |
No edit summary |
||
Line 293: | Line 293: | ||
|- | |- | ||
|{{flag|Japan}} {{Trn|Maesuma TOP 14.5 "in Hyogo"}}||October 29th||284||{{Sm|acola|Japan}}||{{Head|Steve|g=SSBU|s=16px}}{{Head|PyraMythra|g=SSBU|s=16px}} | |{{flag|Japan}} {{Trn|Maesuma TOP 14.5 "in Hyogo"}}||October 29th||284||{{Sm|acola|Japan}}||{{Head|Steve|g=SSBU|s=16px}}{{Head|PyraMythra|g=SSBU|s=16px}} | ||
|- | |||
|{{flag|USA}} '''{{Trn|Port Priority 8}}'''||November 11th-12th||722||{{Sm|Sonix|Dominican Republic}}||{{Head|Sonic|g=SSBU|s=16px}} | |||
|} | |} | ||
Line 322: | Line 324: | ||
|- | |- | ||
|{{Sm|Light|p=Connecticut|USA}}||{{Head|Fox|g=SSBU|s=16px}} ||1 ||2 ||3 | |{{Sm|Light|p=Connecticut|USA}}||{{Head|Fox|g=SSBU|s=16px}} ||1 ||2 ||3 | ||
|- | |||
|{{Sm|Sonix|Dominican Republic}}||{{Head|Sonic|g=SSBU|s=16px}}||2 ||1 ||3 | |||
|- | |- | ||
|{{Sm|Nairo|USA}}||{{Head|Palutena|g=SSBU|s=16px}}{{Head|Zero Suit Samus|g=SSBU|s=16px}}||2 ||0 ||2 | |{{Sm|Nairo|USA}}||{{Head|Palutena|g=SSBU|s=16px}}{{Head|Zero Suit Samus|g=SSBU|s=16px}}||2 ||0 ||2 | ||
Line 332: | Line 336: | ||
|- | |- | ||
|{{Sm|Onin|USA}}||{{Head|Steve|g=SSBU|s=16px}}||1 ||1 ||2 | |{{Sm|Onin|USA}}||{{Head|Steve|g=SSBU|s=16px}}||1 ||1 ||2 | ||
|- | |- | ||
|{{Sm|Ally|Canada}}||{{Head|Snake|g=SSBU|s=16px}}{{Head|Mario|g=SSBU|s=16px}}||1 ||0 ||1 | |{{Sm|Ally|Canada}}||{{Head|Snake|g=SSBU|s=16px}}{{Head|Mario|g=SSBU|s=16px}}||1 ||0 ||1 |
edits