8,817
edits
SonicSpeed48 (talk | contribs) (→By enemies and bosses: Added Marx.) |
SonicSpeed48 (talk | contribs) |
||
Line 153: | Line 153: | ||
|[[Dracula]] | |[[Dracula]] | ||
|Circling variant of Dark Inferno | |Circling variant of Dark Inferno | ||
|{{GameIcon|SSBU}} | |rowspan=2|{{GameIcon|SSBU}} | ||
|- | |||
|[[Beast Ganon|Ganon]] | |||
|Darkness stream | |||
|- | |- | ||
|[[Gastly]] | |[[Gastly]] |
edits