11,212
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 43: | Line 43: | ||
|- | |- | ||
|Side special||[[Daisy Bomber]] || [[File:DaisySSpecial.png]] | |Side special||[[Daisy Bomber]] || [[File:DaisySSpecial.png]] | ||
|- | |||
|Side special (hit)||[[Daisy Bomber]] || [[File:DaisyDaisyBomberHit.gif|500px]] | |||
|- | |- | ||
|Up special rising||[[Daisy Parasol]] || [[File:DaisyUSpecialRising.gif]] | |Up special rising||[[Daisy Parasol]] || [[File:DaisyUSpecialRising.gif]] |
edits