36,439
edits
mNo edit summary |
Tag: Mobile edit |
||
Line 85: | Line 85: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Hooters Universidad Smash Ultimate (Nov.)}}||November 1st, 2023||2nd / 109||—||—||$2,000 MXN | |{{Trn|Hooters Universidad Smash Ultimate (Nov.)}}||November 1st, 2023||2nd / 109||—||—||$2,000 MXN | ||
|- | |||
|{{Trn|LA POSADA DEL WATEKE 2023}}||December 16th, 2023||3rd / 90||—||—||—|| | |||
|} | |} | ||
edits