74,406
edits
Line 45: | Line 45: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Warlock Fighters 5° Anniversary}}||November 12th-13th, 2022||13th||5th||{{Sm|SuperDog}} | |{{Trn|Warlock Fighters 5° Anniversary}}||November 12th-13th, 2022||13th||5th||{{Sm|SuperDog}} | ||
|- | |||
|{{Trn|Warlock x Hex: The Hex of Sorcerer Vol. VI}}||February 4th, 2023||4th||17th||{{Sm|Richi mp}} | |||
|} | |} | ||