333
edits
m (Text replacement - " " to " ") |
|||
Line 57: | Line 57: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Indian LAN Gaming Season 3 Grand Finale}}||February 28th, 2020||3rd||—||— | |{{Trn|Indian LAN Gaming Season 3 Grand Finale}}||February 28th, 2020||3rd||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|KO Fight Night Qualifier 1}}||August 20th, 2020||7th||—||— | |||
|- | |||
|{{Trn|KO Fight Night Qualifier 2}}||August 26th, 2020||5th||—||— | |||
|- | |||
|{{Trn|KO Fight Night Qualifier 3}}||August 29th, 2020||2nd||—||— | |||
|- | |||
|{{Trn|KO Fight Night Grand Finale}}||September 17th, 2020||4th||—||— | |||
|} | |||
|} | |} | ||
edits