2,995
edits
mNo edit summary |
No edit summary |
||
Line 47: | Line 47: | ||
|{{head|Pikachu|g=SSBM|s=24px}}{{head|Falco|g=SSBM|s=24px}} | |{{head|Pikachu|g=SSBM|s=24px}}{{head|Falco|g=SSBM|s=24px}} | ||
|2015-07-02 | |2015-07-02 | ||
|- | |||
|{{flag|United States}} | |||
|{{Sm|RagingCherry}} | |||
|Alexander Chiricosta | |||
|''Super Smash Bros. Melee'' <br> ''Super Smash Bros. for Wii U'' | |||
|{{head|Marth|g=SSBM|s=24px}}{{head|Jigglypuff|g=SSBM|s=24px}}{{head|Donkey Kong|g=SSB4|s=24px}}{{head|Samus|g=SSB4|s=24px}} | |||
|2016-07-06 | |||
|- | |- | ||
|{{flag|United States}} | |{{flag|United States}} |
edits