36,439
edits
mNo edit summary |
Tag: Mobile edit |
||
Line 57: | Line 57: | ||
|[https://start.gg/tournament/14-sp-churaburasp14/event/sp/brackets Churabura SP 14]||January 19th, 2020||1st||—||— | |[https://start.gg/tournament/14-sp-churaburasp14/event/sp/brackets Churabura SP 14]||January 19th, 2020||1st||—||— | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|EVO Japan 2020}}||January 24th-26th, 2020||257th||—||— | |'''''{{Trn|EVO Japan 2020}}'''''||January 24th-26th, 2020||257th||—||— | ||
|- | |- | ||
|[https://start.gg/tournament/kadena-game-party-smash-bro-s-tekken-street-fighter/event/smash-ultimate-singles/brackets/732659/1179454/ Kadena Game Party]||February 1st, 2020||1st||—||— | |[https://start.gg/tournament/kadena-game-party-smash-bro-s-tekken-street-fighter/event/smash-ultimate-singles/brackets/732659/1179454/ Kadena Game Party]||February 1st, 2020||1st||—||— | ||
Line 69: | Line 69: | ||
|{{Trn|Churabura SP 41}}||July 17th, 2022||3rd||—||— | |{{Trn|Churabura SP 41}}||July 17th, 2022||3rd||—||— | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Kagaribi 10}}||May 6th-7th, 2023||129th||—||— | |'''''{{Trn|Kagaribi 10}}'''''||May 6th-7th, 2023||129th||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|Churabura Ultimate 2023}}||August 12th, 2023||1st / 105||—||— | |||
|} | |} | ||
edits