71,479
edits
Line 72: | Line 72: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|DreamHack Rotterdam 2022}}||October 14th-16th, 2022||33rd||—||— | |{{Trn|DreamHack Rotterdam 2022}}||October 14th-16th, 2022||33rd||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|RCADIA SMASH 4}}||March 3rd-5th, 2023||25th||—||— | |||
|} | |} | ||