4,497
edits
Line 362: | Line 362: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Mainstage 2022}}||December 2nd-4th, 2022||33rd||—||— | |{{Trn|Mainstage 2022}}||December 2nd-4th, 2022||33rd||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|Scuffed World Tour}}||December 18th, 2022||9th||—||— | |||
|} | |} | ||
edits