71,824
edits
Line 79: | Line 79: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|The Grind 201 - Pre-Glitch Regen}}||September 23rd, 2022||17th||—||— | |{{Trn|The Grind 201 - Pre-Glitch Regen}}||September 23rd, 2022||17th||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|Glitch - Regen}}||September 23rd-25th, 2022||33rd||13th||ZG | |||
|} | |} | ||