4,497
edits
Line 64: | Line 64: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|E-Caribana}}||June 19th, 2022||25th||—||— | |{{Trn|E-Caribana}}||June 19th, 2022||25th||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|Smash @ GamingHotel}}||September 3rd-4th, 2022||9th||—||— | |||
|} | |} | ||
edits