33,632
edits
mNo edit summary Tags: Mobile edit Advanced mobile edit |
Tag: Mobile edit |
||
Line 85: | Line 85: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|XGT 2021 October}}||October 30th, 2021||9th||—||— | |{{Trn|XGT 2021 October}}||October 30th, 2021||9th||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|XGT 2021 December}}||December 18th, 2021||9th||—||— | |||
|} | |} | ||
edits