71,274
edits
Line 730: | Line 730: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Thunder Smash 2}}||July 28th, 2019||7th||1st||Mr. ConCon | |{{Trn|Thunder Smash 2}}||July 28th, 2019||7th||1st||Mr. ConCon | ||
|- | |||
|{{Trn|Mega Smash Mondays 200}}||July 29th, 2019||5th||—||— | |||
|- | |- | ||
|{{Trn|EVO 2019}}||August 2nd-4th, 2019||49th||—||— | |{{Trn|EVO 2019}}||August 2nd-4th, 2019||49th||—||— |