33,102
edits
mNo edit summary Tag: Mobile edit |
Tag: Mobile edit |
||
Line 25: | Line 25: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Karisuma SP 6}}||December 7th, 2019||17th||—||— | |{{Trn|Karisuma SP 6}}||December 7th, 2019||17th||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|Toyota Taisenkai 6}}||December 21st, 2019||5th||—||— | |||
|- | |- | ||
|{{Trn|EVISUMA x Gifusuma 2019}}||December 28th, 2019||3rd||—||— | |{{Trn|EVISUMA x Gifusuma 2019}}||December 28th, 2019||3rd||—||— |
edits