5,137
edits
(Moved Salem to former section) |
JustaSamsher (talk | contribs) |
||
Line 81: | Line 81: | ||
|{{head|Ice Climbers|g=SSBM|s=24px}} <br> {{head|Kirby|g=SSBB|s=24px}} | |{{head|Ice Climbers|g=SSBM|s=24px}} <br> {{head|Kirby|g=SSBB|s=24px}} | ||
|2017-06-14 | |2017-06-14 | ||
|- | |||
|{{flag|United States}} | |||
|{{Sm|Dabuz}} | |||
|Samuel Buzby | |||
|''Super Smash Bros. for Wii U'' <br> ''Super Smash Bros. Ultimate'' | |||
|{{head|Rosalina|g=SSB4|s=24px}} <br> {{head|Olimar|g=SSBU|s=24px}}{{head|Palutena|g=SSBU|s=24px}} | |||
|2019-03-07 | |||
|} | |} | ||
edits