4,576
edits
(Added in Waldo's tournament data from KTAR XIII.) |
(Added Waldo's tournament data from KTAR XIX along with his real name.) |
||
Line 3: | Line 3: | ||
| mainssb4 = Ike | | mainssb4 = Ike | ||
| skillssb4 = Professional | | skillssb4 = Professional | ||
| realname = Xavier Morales | |||
| location = Florida | | location = Florida | ||
| country = USA | | country = USA | ||
Line 24: | Line 25: | ||
|[[GUMS 7]]||April 9th, 2016||9th||1st||{{Sm|Marss}} | |[[GUMS 7]]||April 9th, 2016||9th||1st||{{Sm|Marss}} | ||
|- | |- | ||
|[http://vgbootcamp.challonge.com/SAX06072016SSB4 | |[http://vgbootcamp.challonge.com/SAX06072016SSB4 S@X 153]||June 7th, 2016||9th||—||— | ||
|- | |- | ||
|[[CEO 2016]]||June 24th-26th, 2016||97th||—||— | |[[CEO 2016]]||June 24th-26th, 2016||97th||—||— | ||
Line 31: | Line 32: | ||
|- | |- | ||
|[[Shine 2016]]||August 26th-28th, 2016||17th||—||— | |[[Shine 2016]]||August 26th-28th, 2016||17th||—||— | ||
|- | |||
|[[KTAR XIX]]||November 19th, 2016||129th||25th||{{Sm|Sova Unknown}} | |||
|- | |- | ||
|[http://xenozero.challonge.com/xs4s XenoSaga IV]||November 26th, 2016||9th||5th||{{Sm|MikeKirby}} | |[http://xenozero.challonge.com/xs4s XenoSaga IV]||November 26th, 2016||9th||5th||{{Sm|MikeKirby}} |
edits