12
edits
mNo edit summary |
|||
Line 183: | Line 183: | ||
|- | |- | ||
|9th||{{Sm|DarkBlues|USA}}||{{Head|Mega Man|g=SSB4|s=16px}}|| | |9th||{{Sm|DarkBlues|USA}}||{{Head|Mega Man|g=SSB4|s=16px}}|| | ||
|- | |||
|13th||{{Sm|ForteSP|USA}}||{{Head|Rosalina|g=SSB4|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|13th||{{Sm|GwJ|USA}}||{{Head|ROB|g=SSB4|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|13th||{{Sm|Turbo|USA}}|||| | |||
|- | |||
|13th||{{Sm|jjvirus|USA}}|||| | |||
|} | |} | ||
edits