82
edits
m (→Singles) |
Sausage948 (talk | contribs) (→Singles: Results for Singles. Please fill in the mains I left empty.) |
||
Line 26: | Line 26: | ||
|1st||{{Sm|Hungrybox|USA}}||{{Head|Jigglypuff|g=SSBM|s=16px}}||$10,000 | |1st||{{Sm|Hungrybox|USA}}||{{Head|Jigglypuff|g=SSBM|s=16px}}||$10,000 | ||
|- | |- | ||
|2nd||{{Sm|Armada|Sweden}}||{{Head|Peach|g=SSBM|s=16px}}{{Head|Fox|g=SSBM|s=16px}}|| | |2nd||{{Sm|Armada|Sweden}}||{{Head|Peach|g=SSBM|s=16px}}{{Head|Fox|g=SSBM|s=16px}}||$5,000 | ||
|- | |||
|3rd||{{Sm|Plup|USA}}||{{Head|Sheik|g=SSBM|s=16px}}{{Head|Samus|g=SSBM|s=16px}}||$2,000 | |||
|- | |||
|4th||{{Sm|Westballz|USA}}||{{Head|Falco|g=SSBM|s=16px}}||$1,000 | |||
|- | |||
|5th||{{Sm|Mango|USA}}||{{Head|Falco|g=SSBM|s=16px}}||$600 | |||
|- | |||
|5th||{{Sm|Duck|USA}}||{{Head|Samus|g=SSBM|s=16px}}||$600 | |||
|- | |||
|7th||{{Sm|Shroomed|USA}}||{{Head|Sheik|g=SSBM|s=16px}}||$400 | |||
|- | |||
|7th||{{Sm|MacD|USA}}||{{Head|Peach|g=SSBM|s=16px}}||$400 | |||
|- | |||
|9th||{{Sm|Leffen|Sweden}}||{{Head|Fox|g=SSBM|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|9th||{{Sm|Axe|USA}}||{{Head|Pikachu|g=SSBM|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|9th||{{Sm|Ice|Germany}}||{{Head|Fox|g=SSBM|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|9th||{{Sm|Android|Sweden}}||{{Head|Sheik|g=SSBM|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|13th||{{Sm|HugS|USA}}||{{Head|Samus|g=SSBM|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|13th||{{Sm|Wizzrobe|USA}}||{{Head|Captain Falcon|g=SSBM|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|13th||{{Sm|Zgetto|Netherlands}}||{{Head|Fox|g=SSBM|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|13th||{{Sm|Fuzzyness|UK}}|||| | |||
|- | |||
|17th||{{Sm|SFAT|US}}||{{Head|Fox|g=SSBM|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|17th||{{Sm|S2J|USA}}||{{Head|Captain Falcon|g=SSBM|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|17th||{{Sm|Professor Pro|UK}}||{{Head|Fox|g=SSBM|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|17th||{{Sm|Overtriforce|Spain}}||{{Head|Sheik|g=SSBM|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|17th||{{Sm|Amsah|Netherlands}}||{{Head|Sheik|g=SSBM|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|17th||{{Sm|Tekk|France}}||{{Head|Jigglypuff|g=SSBM|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|17th||{{Sm|Mahie|France}}||{{Head|Marth|g=SSBM|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|17th||{{Sm|Eagle|Denmark}}||{{Head|Dr. Mario|g=SSBM|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|25th||{{Sm|Jeapie|Netherlands}}||{{Head|Captain Falcon|g=SSBM|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|25th||{{Sm|Baxon|France}}||{{Head|Falco|g=SSBM|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|25th||{{Sm|Calle W|Sweden}}||{{Head|Falco|g=SSBM|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|25th||{{Sm|Adam|Netherlands}}|||| | |||
|- | |||
|25th||{{Sm|Beat|Sweden}}||{{Head|Marth|g=SSBM|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|25th||{{Sm|pheX|Germany}}|||| | |||
|- | |||
|25th||{{Sm|mayhem|Finland}}||{{Head|Fox|g=SSBM|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|25th||{{Sm|SchlimmShady|Germany}}||{{Head|Mario|g=SSBM|s=16px}}|| | |||
|} | |} | ||
edits