4,497
edits
Line 189: | Line 189: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|GrandSlam 14}}||November 18th, 2023||17th / 224||9th / 44||{{Sm|ApolloKage}} | |{{Trn|GrandSlam 14}}||November 18th, 2023||17th / 224||9th / 44||{{Sm|ApolloKage}} | ||
|- | |||
|{{Trn|Domino Effect 2023}}||December 2nd, 2023||9th / 160||9th / 32||{{Sm|Aloha}} | |||
|} | |} | ||
edits