71,304
edits
Line 315: | Line 315: | ||
|- | |- | ||
|'''''{{Trn|DELTA 5}}'''''||September 23rd-24th, 2023||49th / 292||—||— | |'''''{{Trn|DELTA 5}}'''''||September 23rd-24th, 2023||49th / 292||—||— | ||
|- | |||
|'''{{Trn|Seibugeki 15}}'''||October 28th, 2023||25th / 300||—||— | |||
|} | |} | ||