33,349
edits
mNo edit summary |
Tag: Mobile edit |
||
Line 193: | Line 193: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Sumabato SP 40}}||July 15th, 2023||33rd / 260||—||— | |{{Trn|Sumabato SP 40}}||July 15th, 2023||33rd / 260||—||— | ||
|- | |||
|'''{{Trn|Maesuma TOP 14}}'''||September 3rd, 2023||129th / 392||—||— | |||
|} | |} | ||
edits