240
edits
Tags: Mobile edit Advanced mobile edit |
Tag: Mobile edit |
||
Line 53: | Line 53: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|HKSBC Gold Rush 1}}||July 1st, 2023||3rd / 33||—||— | |{{Trn|HKSBC Gold Rush 1}}||July 1st, 2023||3rd / 33||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|HKSBC Gold Rush 2}}||August 6th, 2023 1st, 2023||9th / 35||—||— | |||
|} | |} | ||
edits