4,497
edits
Line 125: | Line 125: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Avant la Fête}}||May 14th, 2023||3rd||3rd||{{Sm|LunarySSF2}} | |{{Trn|Avant la Fête}}||May 14th, 2023||3rd||3rd||{{Sm|LunarySSF2}} | ||
|- | |||
|'''{{Trn|Fête 3: By the Sea}}'''||July 14th-16th, 2023||17th / 409||9th / 128||{{Sm|Skip}} | |||
|} | |} | ||
edits