71,295
edits
Line 61: | Line 61: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|KOWLOON 6}}||June 17th, 2023||17th / 309||—||— | |{{Trn|KOWLOON 6}}||June 17th, 2023||17th / 309||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|tamasuma kyokkan 3}}||July 15th, 2023||13th / 157||—||— | |||
|} | |} | ||