71,339
edits
Line 325: | Line 325: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Super Smash Con 2022}}||August 11th-14th, 2022||25th||5th||{{Sm|Magi}} | |{{Trn|Super Smash Con 2022}}||August 11th-14th, 2022||25th||5th||{{Sm|Magi}} | ||
|- | |||
|{{Trn|BODIED: A War Over Washtenaw}}||January 14th, 2023||7th||—||— | |||
|- | |- | ||
|{{Trn|GENESIS 9}}||January 20th-22nd, 2023||65th||—||— | |{{Trn|GENESIS 9}}||January 20th-22nd, 2023||65th||—||— |