71,304
edits
Line 96: | Line 96: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|DreamHack Winter 2022}}||November 25th-27th, 2022||5th||—||— | |{{Trn|DreamHack Winter 2022}}||November 25th-27th, 2022||5th||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|Smashborg Winter Seasonal 2023}}||January 13th-15th, 2023||4th||—||— | |||
|} | |} | ||