30
edits
m (these only makes it looks like the players have no names) Tags: Mobile edit Advanced mobile edit |
|||
Line 62: | Line 62: | ||
|{{head|Bayonetta|g=SSBU|s=24px}} | |{{head|Bayonetta|g=SSBU|s=24px}} | ||
|2020-07-25 | |2020-07-25 | ||
|- | |||
|{{flag|USA}} | |||
|{{Sm|thirty4}} | |||
|''unknown'' | |||
|''Super Smash Bros. Ultimate'' | |||
|{{head|Olimar|g=SSBU|s=24px}} | |||
|2022-09-25 | |||
|- | |- | ||
|{{flag|USA}} | |{{flag|USA}} |
edits