71,295
edits
Line 94: | Line 94: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Midgard 2022}}||September 16th-18th, 2022||17th||1st||{{Sm|big chungus}} | |{{Trn|Midgard 2022}}||September 16th-18th, 2022||17th||1st||{{Sm|big chungus}} | ||
|- | |||
|{{Trn|DreamHack Winter 2022}}||November 25th-27th, 2022||5th||—||— | |||
|} | |} | ||