34,418
edits
m (→Mexico 1) Tags: Mobile edit Advanced mobile edit |
|||
Line 120: | Line 120: | ||
|- | |- | ||
|13th||{{Sm|Emperor|Mexico}}||{{Head|Duck Hunt|g=SSBU|s=16px}}|| | |13th||{{Sm|Emperor|Mexico}}||{{Head|Duck Hunt|g=SSBU|s=16px}}|| | ||
|- | |||
|17th||{{Flag|Mexico}} Emmummu||{{Head|Wolf|g=SSBU|s=16px}}{{Head|Falco|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|17th||{{Flag|Mexico}} El Toronjas||{{Head|Lucas|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|17th||{{Sm|Melandriq|Mexico}}||{{Head|Link|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|17th||{{Sm|Gotcha|Mexico}}||{{Head|Kazuya|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|17th||{{Sm|Kokú|Mexico}} (DQ)||—|| | |||
|- | |||
|17th||{{Sm|Capablanca614|Mexico}} (DQ)||—|| | |||
|- | |||
|17th||{{Sm|Tury|Mexico}} (DQ)||—|| | |||
|- | |||
|17th||{{Sm|Tanfor|Mexico}} (DQ)||—|| | |||
|- | |||
|25th||{{Sm|AlanDiss|Mexico}} (DQ)||—|| | |||
|- | |||
|25th||{{Sm|FuerzaDON|Mexico}} (DQ)||—|| | |||
|- | |||
|25th||{{Sm|DanyPB|Mexico}} (DQ)||—|| | |||
|- | |||
|25th||{{Flag|Mexico}} Linny||{{Head|Zelda|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|25th||{{Sm|nava|Mexico}} (DQ)||—|| | |||
|- | |||
|25th||{{Sm|Rafita|Mexico}} (DQ)||—|| | |||
|- | |||
|25th||{{Sm|MasterKill|Mexico}} (DQ)||—|| | |||
|- | |||
|25th||{{Sm|R4YM0ND|Mexico}} (DQ)||—|| | |||
|} | |} | ||