71,280
edits
Line 71: | Line 71: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|EVO Japan 2020}}||January 24th-26th, 2020||65th||—||— | |{{Trn|EVO Japan 2020}}||January 24th-26th, 2020||65th||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|Seibugeki 4}}||February 1st, 2020||3rd||—||— | |||
|} | |} | ||