71,304
edits
Line 148: | Line 148: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Return to Yoshi's Island}}||November 2nd, 2019||33rd||1st||{{Sm|Tweek}} | |{{Trn|Return to Yoshi's Island}}||November 2nd, 2019||33rd||1st||{{Sm|Tweek}} | ||
|- | |||
|{{Trn|Tri-state Showdown: Fall 2019}}||November 9th, 2019||33rd||7th||{{Sm|Soan}} | |||
|} | |} | ||