9,346
edits
Line 109: | Line 109: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Full Bloom 4}}||March 24th-25th, 2018||33rd||33rd||{{Sm|Dr. Greenthumb}} | |{{Trn|Full Bloom 4}}||March 24th-25th, 2018||33rd||33rd||{{Sm|Dr. Greenthumb}} | ||
|- | |||
|{{Trn|Fight Pitt 8}}||April 7th, 2018||7th||7th||Green Ranger | |||
|} | |} | ||
edits