71,412
edits
Line 164: | Line 164: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|VCA 2023}}||November 18th-19th, 2023||1st / 78||2nd / 9||{{Sm|AleX}}|| | |{{Trn|VCA 2023}}||November 18th-19th, 2023||1st / 78||2nd / 9||{{Sm|AleX}}|| | ||
|- | |||
|'''{{Trn|Ultimate Fighting Arena 2023}}'''||November 24th-26th, 2023||7th / 1,013||4th / 96||MkLeo|| | |||
|} | |} | ||