71,274
edits
Line 137: | Line 137: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|SLY LAN}}||June 11th-12th, 2023||2nd / 219||—||— | |{{Trn|SLY LAN}}||June 11th-12th, 2023||2nd / 219||—||— | ||
|- | |||
|'''{{Trn|King Of Fields 95 3}}'''||June 24th-25th, 2023||33rd / 512||—||— | |||
|} | |} | ||