4,216
edits
Line 33: | Line 33: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Xanadu Origins}}||May 6th-7th, 2023||26th||—||— | |{{Trn|Xanadu Origins}}||May 6th-7th, 2023||26th||—||— | ||
|- | |||
|'''''{{Trn|Super Smash Con 2023}}'''''||August 10-13th, 2023||25th / 255||—||— | |||
|} | |} | ||
edits